1812
2017
tekirdağ, çorlu, çerkezköy, malkara,led bant armatür, led aydınlatma, 60x60 led panel, led armatür, bant armatür, led spot, şerit led, led trafo

Tekirdağ led aydınlatma ürünleri ve led bant armatür üretici firması

Marmara bölgesinde İstanbuldan sonra en fazla yatırım alan illerimizin başında Tekirdağ gelmektedir. Led ürünler, led aydınlatma, led armatür bilimum tüm malzemeler OVİLED markası ile türkiyenin dört bir yanına gönderim sağlanmaktadır.Kaliteli ürünler ve milyonlarca stok ile İstanbul İstoçdaki ofisimizde sergilenmektedir. İstenildiği takdirde aynı gün içerisinde kargoya verilen ürünlerimiz en geç bir gün sonra elinize ulaşacaktır. Toplu alımlarda ciddi indirimler sizleri bekliyor.

Mükemmel LED aydınlatma ürünlerinden birini satın aldığınızda, onu korumak isteyip istemediğinize karar vermeden evinizin rahatlığında test etmek için tam 28 gününüz olacak .
 
Bu süre zarfında, satın alımınızdan tamamen memnun değilseniz, yedek parça veya geri ödeme karşılığı olarak bize geri vermekte özgür olursunuz.
 
Bununla birlikte, bunun özel bir sipariş öğesi olduğunu ve lütfen bize geri göndermeye karar verdiğiniz takdirde size% 15 yeniden stoklama ücreti tahsil etmek zorunda olacağımızı unutmayın. Açıkçası, bu ücreti uygulamak zorunda kalmamak istiyoruz, bu nedenle bu ışık tertibinin tam olarak sizin aradığınızı bilmiyorsanız , 0212 659 85 20 numaralı telefondan bir müşteri hizmetleri ekibimizden birine başvurmanızı rica ediyoruz , çünkü satın alma işleminizin herhangi bir yönünü sizinle görüşmekten mutluluk duyacaktır.
 
Bu özel bir sipariş öğesidir, bu ürünü satın aldığınızda tedarikçimizden sipariş vermemiz gerekir. Bu nedenle, size ulaştırılması 3-5 gün sürecektir.
 
Başka sorularınız varsa, e-posta yoluyla info@oviled.com.tr adresine göndermekten ve Facebook ve Twitter sosyal medya sitelerimizde bir açıklama veya soru sormaktan memnun oluruz . Her gün kontrol edilir ve güncellenir, bu nedenle çok hızlı bir yanıt alırsınız!
 
Bu LED aydınlatma ürünlerinde, önümüzdeki yıllarda size ekstra rahatlık getirmesi gereken, dövülmek zor olan 3 yıllık OVİLED değiştirme garantisi ile birlikte gelir.