1301
2018
okul armatürü, led okul armatür, okul tipi etanj armatür, okul tipi armatür, okul armatürleri, okul etanj armatür, aydınlatma armatürleri ,aydınlatma armatür tipleri

Okul Armatürlerinde kampanya

Oviled olarak, okullara özel, led etanj armatür, bant tipi armatür yada led bant armatür olarak adlandırılan okul armatürlerinde toplu alımlarında büyük kampanya sizleri bekliyor. Türkiyenin neresinde olursanız olun aynı gün içerisinde kargo ile gönderiyoruz.3500 lümen yayar ve 150 o kiriş açısına yayar . Bu, bir ofis veya sınıf gibi açık alanlar için mükemmel kılar . Yüksek kaliteli bir ışıktır - gömülü LED'lerin 80'in üzerinde bir renk oluşturma indeksi (CRI) vardır , bu nedenle odanızdaki nesneler doğal güneş ışığı altında olduğu gibi canlı ve parlak görünürler. Bu LED armatür, gün ışığı (4000K) veya soğuk beyaz (6000K) renk sıcaklıklarından biriyle gelir ve her biri biraz farklı bir efekt sunar. Serin beyaz parlak ve klinik iken, gün ışığı biraz yumuşaktır. Sadece 40W kullanıyor, bu nedenle ortalama 8 saatlik günlük kullanımda yılda elektrikle çalışmak için sadece 15.18 £ mal olacak! Uzun vadede de tasarruf edersiniz, çünkü aynı zamanda 50.000 saat ömrüyle gelir - bu, yaklaşık 20 yıllık kullanıma eşittir!

Okul Armatürleri, yılda 15 tl'lik bir fatura harcamanızın maliyeti çok düşük. Tüm LED ışıklarında durum böyledir; bunların işletme maliyetleri konvansiyonel halojenler veya CFL'lerden çok daha düşüktür . Bunun temel nedeni inanılmaz bir verimliliktir. LED'ler enerjilerinin% 90'ını ışık haline getirirken, halojenler sadece% 20 civarında değişir. Bu, LED'lerin çok daha düşük enerji taleplerine sahip olması, bu süreçte elektrik faturalarınızı azaltması anlamına gelir. Geri kalan enerji ısınmak için kaybolur - LED'ler daha verimli olduğu için soğumaya devam eder ve bu da ampulün dahili bileşenleri üzerinde daha az stres oluşturur. Bu, ampullerin kendiliğinden daha uzun süre geçeceği anlamına gelir, bu nedenle yedek lambalar için daha az harcama yaparsınız.