1912
2017
led aydınlatma, led ürünleri, led bant armatür, led armatür, istanbul, türkiye, tedarikçi, üretici firma

Led Aydınlatmada Bant armatürlerin önemi?

Eski floresan tüp fikstürlerinizden bıktık diyoyormusunuz?, asla alanın tamamını aydınlatmanız gereken ışık türünü vermiyor gibi görünüyorsunuz? Sadece sen değilsin!!!

Bu nedenle, geleneksel floresan tüplerinin değiştirilmesi için en iyi seçim olan Batten ışık çubuklarını sunuyoruz. OVİLED bant armatürler, eviniz, ofisiniz veya açık alanınızı aydınlatmak için asılı veya yüzey montajlı aydınlatmaya gereksinim duyduğunuzdan seçim yapmanız için çeşitli Aydınlatma LED'leri vardır. Laminasyonlu LED aydınlatma armatürleri gibi avantaj özellikleriyle, herhangi bir kapalı ortama yepyeni ve şık bir görünüm kazandırmak için yüzeye monte edilebilirler.

40w Led bant armatürler,54w Led bant armatürler ve 36w Led bant armatürler artı aydınlatma çözüm gereksinimlerinize bağlı olarak seçim yapmak için çok daha fazlasını içeren bir dizi lider markalardan faydalanın.

OVİLED, Türkiyenin'nın önde gelen LED armatür tedarikçisidir, bu nedenle pek çok müşteri aydınlatma problemlerini çözmek için bize dönüyorlar. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz...

  • GSM:  90 538 777 1969
  • TELEFON: 0212 659 85 20